Evde Örgü Örerek Para Kazanma ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evde örgü örerek para kazanma, uzun yıllardan beri yapılan bir ek gelir çalışması. Ama günümüzde internetin varlığıyla birlikte çok daha fazla paralar kazanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere örgü örerek ayda 2000 TL üzeri para nasıl kazanılır onu anlatacağız. Örgü örmek kolay gibi görünse de, yetenek isteyen bir meslektir. Eğer örgü örmeyi hiç bilmiyorsanız biraz antrenman yapmanız gerekecektir. Eğer sizde evde örgü örerek para kazanma hakkında detaylı bilgi istiyorsanız yorum bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

ÖRGÜ ÖRMEYİ BİLİYORUM, NE YAPMALIYIM ?

Örgü örmeyi biliyorsanız, aslında yapılacak işin yüzde ellisine sahipsiniz demektir. Örgü örmek zor bir iştir. Daha doğrusu bilgi isteyen bir iştir. Siz eğer daha öncesinde bu beceriyi kapmışsanız diğer okuyucularımızın bir adım önünde işe başlayacaksınız demektir. Eğer örgü yapmayı bilmiyorsanız, büyüklerinizden veya internetten örgü nasıl yapılır detaylı bilgi alabilirsiniz.

NELER ÖRMELİYİM ?

Firmalar, yün çoraplar, bereler ve atkılar için evde çalışanları tercih edebiliyorlar. Bu firmalara ulaşmak için yorum bölümüne yazı yazmanız yeterli, firmalardan ihtiyaç halinde bizler yönlendirmeleri sayfa sonunda ki istekli kişilere yapıyoruz. Ama girişimci ruhunuzu öne çıkarıp evde örgü örerek para kazanma istiyorsanız, yapmanız gereken çok iyi bir sosyal medya hesabı. İsterseniz facebook üzerinden veya isterseniz instagram üzerinden ücretsiz olarak bir sayfa açarak burada yaptığınız örgülerin fotoğraflarını çekebilir, internette müşterilere sipariş üzerine kargolayabilirsiniz.

INSTAGRAMDA BİR ATKI FİYATI 70 TL

Evet yanlış duymadınız, ev hanımlarımızın sadece vakit geçirmek için yaptığı o atkılar için instagramdaki satıcılar 70 TL istiyor. Masrafı ise sadece orlon fiyatı. Instagramda her mevsim bir moda çıkıyor. Sizde rakiplerinizin sayfalarını inceleyerek onları takip ederek, zamanın modasına ayak uydurup, o ürünleri örerseniz yakında kendi işinizi bile kurabilirsiniz. Instagramda ufak ufak satışlar yapıp, sonrasında dükkan açan çok kişi var.

FOTOĞRAFLAR NASIL OLMALI ?

Evde örgü örerek para kazanma için en önemli etken, iyi fotoğraflar çekmeniz. Bu fotoğrafları bugünkü akıllı telefonlarınızla da yapabilirsiniz. Fotoğraflara bakan kişilerin ürünlerinizi ilgi çekici bulması gerekiyor. Bere, atkı veya çorap’ın arkasına bir konsept belirleyerek çektiğiniz fotoğraflar daha çok satış imkanı sağlıyor. Mesela yılbaşı zamanı bir çam ağacının yanında çekerseniz ürününüzü, yılbaşı zamanında insanlar daha çok rağbet göstereceklerdir.

Evde örgü örerek para kazanma hakkında bilgi istiyorsanız, lütfen alt tarafta adınızı ve mail adresi bilgilerinizi doğru kısımlara girerek, hangi işleri yapabileceğinize dair yorum bırakınız. Bizler bu mailleri yapabileceğiniz işlere göre listeliyor, firmaların ihtiyacına göre, sizlere iş bulmak adına onlarla paylaşıyoruz. Lütfen iletişim kısmında telefon numaranızı bırakmayınız. Sadece mail adresleri üzerinden ve ihtiyaç olması halinde sizlerle iletişime geçilecektir.

PAYLAŞ
Önceki İçerikAdanada Ek İş İmkanları
Sonraki İçerikAnkara Ek İş İmkanları
internetten çok para kazanıyorum. ve herkesin kazanması içinde yazılarımı burada yazarak internetten para kazanma stratejilerini sitelerini, vs bütün bildiklerimi paylaşıyorum sorularınızı yorum alanında sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here