Erzurum Ek İş Fırsatları

Erzurum ek iş fırsatları konusunda bir hayli şanslı olan illerimizden bir tanesi. Doğal bir maden olan ve sadece Erzurum’da çıkan oltu taşının bu ile kattığı değer, dünya tarafından biliniyor. Oltu taşından yapılan tesbihler en ilgi çeken ve en pahalı tesbihlerden bir tanesi. Hem oltu taşının varlığı hem günümüze kadar hala daha kültürünü koruyabilen nadir şehirlerimizden olan Erzurum, özellikle tesbih yapma işi başta olmak üzere, bir çok ek gelir kapısına ev sahipliği yapıyor. Öğrenciler, ev hanımları, emekliler veya evde ek iş yapabilecek vakti olan dadaşları bu konumuz sizler için yazıldı.

 

OLTU TAŞI, GELİR KAYNAĞI OLDU

İçerikler

Oltu taşı, Erzurum’un en önemli varlıklarından bir tanesi. Türkiye ve dünyada en çok ilgi duyan tespihler, sadece Erzurum’da çıkan oltu taşından yapılabiliyor. Dolayısıyla Erzurum’da tesbih sektörü diğer illerimize oranla çok daha fazla. Sizlerde oltu taşı tesbihi dizerek ek gelir kaynağı yaratabilirsiniz kendinize. Oltu’nun değerli bir taş olması sebebiyle, bir hayli dikkatli olmanız gereken sektörlerden bir tanesi. Tek yapmanız gereken dikkatli olmak ve size verilen taşları ipe geçirerek en sonunda minberle buluşturmak. Günde 6 saat çalışarak aylık 2000 TL’ye yakın bir ek gelir elde edebilirsiniz.

 

EV HANIMLARI PAKETLEMEDE UZMAN

Diğer tüm şehirlerimizde olduğu gibi, evde paketlemerle gelen gelirin tadı bir başka oluyor. Çünkü bu model, uzun yıllardır ülkemizde olan bir model. Erzurum ek iş denilince akıllara evde nikah şekeri paketleme, evde davetiye süsleme, evde poşet katlama, evde sabun paketleme işleri geliyor. Sizlerde ev geçiminize katkıda bulunmak istiyorsanız evde, oturduğunuz yerden, üzerinizde pijama rahatlığı ile bu işleri yapabilirsiniz. Diğer sayfalarımızda da göreceğiniz üzere aylık 1000 TL ile 1500 TL arası ek gelir elde edebilme imkanınız var.

GENÇLER KATALOG İŞİNE ÖNEM VERİYOR

Erzurum’un İstanbul’a olan uzaklığını düşünürsek, kadınların kozmetik malzemelerine ulaşmaları bir hayli zor. Durum böyle olunca, Avon, oriflame ve hunca kozmetik gibi firmaların iş modeli akıllara geliyor. Kadınların vazgeçemeyeceği ürünleri daha ucuza almalarının bir yolu. Erzurum’da yaşayan kadınlar, tanıdıklarına ve bulacakları müşterilere satacakları, ruj, parfüm, fondöten, eyeliner gibi ürünler üzerinden komisyon alarak, ek gelir elde edebilirler. Böylelikle hem para kazanacaklar, hem kendi ürünlerinide çok ucuza mal ettikleri gibi giderlerinden de kazanç sağlayacaklar.

Erzurum ek iş  hakkında bilgi istiyorsanız, lütfen alt tarafta adınızı ve mail adresi bilgilerinizi doğru kısımlara girerek, hangi işleri yapabileceğinize dair yorum bırakınız. Bizler bu mailleri yapabileceğiniz işlere göre listeliyor, firmaların ihtiyacına göre, sizlere iş bulmak adına onlarla paylaşıyoruz. Lütfen iletişim kısmında telefon numaranızı bırakmayınız. Sadece mail adresleri üzerinden ve ihtiyaç olması halinde sizlerle iletişime geçilecektir.

PAYLAŞ
Önceki İçerikMidye Satarak 4.500 Lira Para Kazanmak
Sonraki İçerikYandex Toloka İle Para Kazanmak
internetten çok para kazanıyorum. ve herkesin kazanması içinde yazılarımı burada yazarak internetten para kazanma stratejilerini sitelerini, vs bütün bildiklerimi paylaşıyorum sorularınızı yorum alanında sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here