Dosya Yükleyerek İnternetten Para Kazanmak (Letitbit)

Dosya Yükleyerek İnternetten Para Kazanmak (Letitbit)

Dosya Yükleyerek İnternetten Para Kazanmak (Letitbit) - www.ekgelir.xyz

Merhaba değerli okuyucum. Bu yazımda sizlere dosya yükleyerek para kazanmak adlı ek gelir fırsatından bahsedeceğim. Bildiğiniz üzere hepimiz mutlaka internetten dosya indirip, internete dosya yüklemişizdir. İşte bu basit işten nasıl Ek Gelir kazanabileceğinizi anlatacağım…

İnternete yüklediğimiz dosyalar ve dosyaları barındıran site sahipleri, kendi sitelerinin kullanılması için artık dosya yükle, para kazan sistemine girdiler ve para vermeye başladılar. En bilinen dosya paylaşım siteleri olarak “Rapidshare, Netload, Turbobit” gibi siteleri kullandık. Şimdi sıra geldi yeni nesil dosya yükle, para kazan sitesine… Onun adı ” Letitbit “…

Letitbit Nedir ?

Dünya’da en çok dosya yükleme sitesi haline gelmeyi başaran Letitbit, kullanıcılarını memnun etmek adına, ek gelir fırsatı sunmaya başladı. Letitbit‘in kullanılmasındaki en büyük sebep, kazanç oranının oldukça yüksek olmasıdır. Dosya boyunuta göre 4$60$  arası kazanç sağlayabilirsiniz.

Dosya Yükleyerek İnternetten Para Kazanmak (Letitbit) - www.ekgelir.xyz

Bir diğer kazanç sistemi ise yüklediğiniz videoların izlenme sayısına göre kazanç sağlamanızdır. Film fragmanlarını, oyun ve film incelemelerini, eğitim videolarını ve hatta kendi videolarınızı bile yükleyebilirsiniz. Sıkı durun… Letitbit sitesi yüklediğiniz videoya, 10.000 gösterim için tam 50$ ödüyor.

Dosya Yükleyerek İnternetten Para Kazanmak (Letitbit) - www.ekgelir.xyz

Dahası var… Letitbit sitesi her fırsatta kazanmanıza olanak sağlıyor. Üyelerin referans sistemi ile de artı bir ek gelir fırsatı sunuyor. Referansınız ile premium üyelik alan bir kullanıcıdan %40 ile %70 arası kazanç elde edersiniz. Örneğin; Referansınız ile premium alan bir üyeden ilk seferde 12 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Dosya Yükleyerek İnternetten Para Kazanmak (Letitbit) - www.ekgelir.xyz

Unutma, ne kadar çok video… O kadar çok kazanç…

Letitbit Para Çekme İşlemi

Hesabınız 10$ olduğu taktirde paranızı hesabınıza alabilirsiniz. Kazanç oranı diğer dosya yükleme sitelerine göre daha çok ve zahmetsiz olduğu için Letitbit üzerinden açtım konuyu. Yüklediğiniz videoların boyutlarının en az 100MB olmasına bakın. Çünkü çok iyi paralar kazandıracaktır.

Letitbit Kayıt Olmak İçin Tıklayın

PAYLAŞ
Önceki İçerikYandex Toloka İle Para Kazanmak
Sonraki İçerikAcil Nakit İhtiyacını Karşılayabilecek Çözümler
internetten çok para kazanıyorum. ve herkesin kazanması içinde yazılarımı burada yazarak internetten para kazanma stratejilerini sitelerini, vs bütün bildiklerimi paylaşıyorum sorularınızı yorum alanında sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here