Bisiklete Binerek Para Kazanma Yöntemleri

Bisiklete Binerek Para Kazanma Yöntemleri – Gerek küresel ısınma, gerek günden güne artan hava kirliği, gerek diğer farklı sebeplerden dolayı dünyanın ileriki yıllarda zor günler geçireceği artık herkes tarafından bilinmektedir. Hem havanın, hem denizlerin, hem de çevrenin aynı anda kirlenmesi gelecek nesiller açısından kötü zamanların da habercisidir. Bir yandan bu denli zorluklarla karşı karşıya dururken öte yandan farklı kesimlerden maddi kazanç gütmeyen ve tamamen dünyaya ve geleceğe hizmet etmek adına bir şeyler başarmak isteyen girişimcilerin de mevcut olması insana biraz da olsa umut vermektedir.

Farklı Bir Düşünce

Amir Alizade adında bir girişimci, az önce bahsedildiği gibi hem insanı eğlendirecek, hem doğaya ve insanlığa katkı sağlayacak hem de bunun yanında bir de para kazandıracak bir uygulama ile karşımıza çıkmaktadır. Yaratıcı fikirlere sahip bir kişilik olduğu yarattığı uygulamadan da belli olmaktadır. Bu uygulamaya göre hem çevrenize katkı sağlıyorsunuz, hem spor yapıyorsunuz, hem de kazanç sağlıyorsunuz. Eğer siz de kendinizi çevrenize, geleceğin çocuklarına ve dünyasına karşı sorumlu hissediyorsanız bu uygulamanın içeriğini, nasıl çalıştığını ve neye yaradığını mutlaka öğrenmeli ve bu yönde adım atmalısınız.

PedEarn Uygulaması

Adından da biraz anlaşılacağı üzere Amir Alizade tarafından keşfedilen PedEarn uygulaması, içinde bisiklet, yani pedal çevirmeyi ve para kazanmayı içerir bir uygulamadır. Hem zevkli, hem sağlıklı, hem de kazançlı olması ise insanları çeken özellikleri arasındadır. Bu uygulamaya göre ne kadar fazla bisiklet pedalı çevirirseniz o denli fazla kazanç sağlıyorsunuz.

Bisikleti kullanırken çalışan uygulama, teknolojinin de ne denli geliştiğinin bir göstergesi. Teknolojinin bu gibi yararlı amaçlar için kullanılıyor olması da ayrı bir önem arz etmektedir. İnsanları toplu taşıma ya da araç kullanmaktansa bisiklet kullanmaya teşvik eden uygulama ne kadar hızda, ne kadar uzunlukta yol gittiğinizi ölçebiliyor ve bu ölçüm sayesinde de elinize ne kadar para geçeceğini de görebiliyorsunuz. Amir Alizade gibi uygulama tasarımcıları sayesinde dünyanın daha yaşanılacak bir yer haline gelmemesi için hiçbir sebep görünmüyor. Uygulama, hem para kazanmak, hem spor yapmak, hem de fayda sağlamak isteyenleri öncelikli olarak çekecektir.

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikİnanılmaz 6 Girişimcilik Hikayesi
Sonraki İçerikAdanada Ek İş İmkanları
internetten çok para kazanıyorum. ve herkesin kazanması içinde yazılarımı burada yazarak internetten para kazanma stratejilerini sitelerini, vs bütün bildiklerimi paylaşıyorum sorularınızı yorum alanında sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here