Antalya Ek İş Fırsatları

Antalya ek iş fırsatları bakımından bir hayli fazla sektöre sahip olan illerimizden bir tanesi. Özellikle hediye ve gümüş dükkanlarının bu il de fazla olması, çok turist çeken bir olması sebebiyle, hediye ile ilgili aklına gelebilecek tüm ek işler, antalya’da bulunmuş durumda. Antalya’da turizm sezonu maksimum altı aydır. Burada yaşayanlar bilirler ki antalya’da 6 ay çalışılır, 6 ay o çalışılan para yenilir. İşte bu düzene son vermek için, Antalya’da karınca misali, kışın yapabileceğiniz işler açıklıyoruz. Antalya ek iş yapmak isteyenler, yorum kısmından bulundukları ilçeyi yazabilir, firmaların talebi doğrultusunda yorumlardan yönlendirmeler yapılmaktadır.

İLK İŞ FIRSATI HEDİYELİK EŞYALAR

Antalya bir çok yönden zengin bir ülke. Gerek tarihi olsun, gerek turisti olsun, gerek otelleri olsun bir çok ek gelir kaynağının olduğu, gerek yurt içi veya yurt dışında yaşayanların hayalindeki şehirdir Antalya. Bizlerde bugün evde oturarak, özellikle turizm sezonunun kapandığı zamanlarda Antalya ek iş leri sıralıyoruz. İlk ek işimiz gümüş işi. Size verilecek gümüşlere kancalarını takabilir, onları temizleyerek parlaklığını arttırabilirsiniz. İster kül ile isterseniz firmaların size ulaştırdığı solüsyon ile bunları yapabilirsiniz. Bir birine eklemek için ise bir kargaburnu kullanmanız yeterli olacaktır. Antalya ek iş leri arasında evde gümüş işi ile ayda 900 TL gibi bir kazanç elde edebilirsiniz.

EVDE PAKETLEME İŞİ İLE EK GELİR

Antalya hediyelik ürünlerin en çok satıldığı illerden bir tanesi. Genellikle turistlere fahiş fiyatlara satılan hediyelikler için güzel paketlemeler gerekiyor. Sonuç olarak gelen turistler paketleri beğenirlerse alım yapıyorlar. Sizlerde evinizde paketleme işi yaparak ayda 1500 TL’ye yakın para kazanabilirsiniz. Bunların içerisinde, evde sabun paketleme işi, evde lavanta paketleme işi, evde süs eşyası paketleme işleri en çok rağbet görenler arasında. Sonuç olarak bunları satan firmalar bir hayli kar ettiği için, paketleyecek çalışanlara da iyi komisyonlar ödüyorlar. Sizlerde çevrenizde ki arkadaşlarınızı, akrabalarınızı veya tanıdıklarınızı organize ederek, evde paketleme işinden kendi payınıza düşen parayı alabilirsiniz. Unutmayın özellikle şubat mart ayları arasında bu sektörde müthiş bir yoğunluk yaşanıyor. Bir anda üretilen ürünlerin bahara yetişmesi için müthiş bir performans gerekiyor. Sizde firmaların bu yoğun döneminde başvurabilir, şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz. Sitemiz üzerinden de iletişime geçen firmalar bulunmaktadır. İsterseniz yorum kısmını kullanabilirsiniz.

MAGNET YAPARAK PARA KAZANMA

Antalya ek iş fırsatlarından bir tanesi de evde magnet yapma işi. Özellikle turistler, gittikleri şehirlerden ayrıldıklarında hatıra olması için buzdolabı magnetleri alıyorlar. Gittikleri tüm şehirlerden bu magnetleri alıp, buzdolabına asıp sonra da bu magnetlere bakarak nerelere gittiklerini nerede ne yaşadıklarını hatırlayıp mutlu olmak istiyorlar. Ayrıca sadece kendilerine değil sevdiklerine de bu hediyelerden götürüyorlar. Ülkemizde ise özellikle el yapımı ürünlere bir hayli rağbet var. Sizlerde aracılar ile iletişime geçerek magnet işi yapmaya başlayabilirsiniz. Pratik kazandığınız takdirde ayda 1500 TL’ye varan bir ücret kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmaların size verdiği kalıba magneti yapıştırmak. İsterseniz kendi girişimci ruhunuzu ortaya çıkarabilir kendi alacağınız kalıplara alçı dökerek, boyayarak ve magnet yapıştırarak çok çok fazla bir ek gelir kazanma ihtimaliniz bulunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey havalimanı veya otel çevrelerinde hediyelik eşya satan yerlerle anlaşmak. Onlara uygun bir fiyat verdiğiniz takdirde neden sizle anlaşmasınlar ki ?

Antalya ek iş fırsatları hakkında bilgi istiyorsanız, lütfen alt tarafta adınızı ve mail adresi bilgilerinizi doğru kısımlara girerek, hangi işleri yapabileceğinize dair yorum bırakınız. Bizler bu mailleri yapabileceğiniz işlere göre listeliyor, firmaların ihtiyacına göre, sizlere iş bulmak adına onlarla paylaşıyoruz. Lütfen iletişim kısmında telefon numaranızı bırakmayınız. Sadece mail adresleri üzerinden ve ihtiyaç olması halinde sizlerle iletişime geçilecektir.

PAYLAŞ
Önceki İçerikAnkara Ek İş İmkanları
Sonraki İçerikEvde Bakıcılık İşi ile Ek Gelir
internetten çok para kazanıyorum. ve herkesin kazanması içinde yazılarımı burada yazarak internetten para kazanma stratejilerini sitelerini, vs bütün bildiklerimi paylaşıyorum sorularınızı yorum alanında sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here