Ankara Ek İş İmkanları

Ankara ek iş imkanları hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ev hanımı, öğrenci, emekli veya evde çalıma fırsatı bulabilecek herkesin değerlendirmesi gereken fırsatları sizler için değerlendirdik. Ankara özellikle promosyon fabrikalarının çok olduğu bir bölge bu sebeple burada paketleme işleri daha çok revaçta oluyor. Sizlerde eğer ankara ek iş imkanları bende yapabilirim diyorsanız, sayfanın en altında yorum olarak belirtiniz.

EVDE TESPİH DİZME İŞİ

Ankara’da evde çalışmak isteyenlerin ilk tercihlerinden bir tanesi evde tespih dizme işi. Size verilen boncukları veya taşları, ipe dizip, ardından minber ile birleştirdiğinizde işlem tamamlanmış oluyor. Yakını görmekte herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsanız, çok rahatlıkla yapabileceğiniz bir iş. Günde 5-6 saat çalışan bir kişi ayda 1200 TL’ye yakın bir para kazanabiliyor.

EVDE PAKETLEME İŞLERİ

Evde paketleme işleri yaparak ayda 2000 TL ve üzeri para kazanabilirsiniz. Sabun paketleme işi, Lavanta Paketleme İşi, Nikah Şekeri Paketleme işleri , Ürün Paketleme İşi, rahatlıkla yapabileceğiniz işlerden bir kaçı. Her paketlemenin kendine özgü bir stili ve dikkat edilmesi gereken noktalar var neler diye öğrenmek isterseniz, ekisariyorum.net üzerinde diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz. Paketleme ankara ek iş imkanları açısından önemli bir yer tutuyor.

EVDE KUTU KATLAMA İŞİ

Günümüzde artık neredeyse her ürünün güzel bir kutusu var. İnsanlar kutulara bakarak alım yapıyorlar. Bu sebeple firmalarda ürün kutularına bir hayli değer veriyor. Durum böyle olunca kutu katlama sektörü hızla canlanıyor. Sizlerde evde günde 6 saatinizi ayırarak kutu katlama işi yapabilirsiniz. Ankara ek iş imkanları arasında en hızlı yükselen illerden bir tanesi. Kutu katlama işi ile aylık 2000 TL’ye yakın ek gelir kazanabilirsiniz.

EVDE ÇALIŞMANIN FAYDALARI

Ankara’nın, İstanbul ardından en büyük ikinci şehir olduğunu düşünürseniz, evde çalışmanın bir çok faydası oluyor. Herhangi bir patron derdiniz olmuyor. Özellikle trafikte harcayacağınız 2 saati çalışarak geçirerek daha fazla para kazanabilirsiniz. Ev rahatlığında çalışarak, hem ev işlerinizi aksatmamış olursunuz, hem çocuklarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Böyle olunca evde çalışarak para kazanan kişiler, ileride bu işleri organize ederek çok daha fazla para kazanabilirler. Tek yapmanız gereken sizin gibi evde çalışmaya vakti olabilecek, kişiler ile anlaşıp onları organize etmek. Hem kendi yaptığınız işlerden para kazanırsınız, hem onlara dağıttınız işler üzerinden komisyon sağlamış olursunuz. Böylelikle ev ekonominize ciddi faydalar sağlarsınız.

Ankara ek iş imkanları hakkında bilgi istiyorsanız, lütfen alt tarafta adınızı ve mail adresi bilgilerinizi doğru kısımlara girerek, hangi işleri yapabileceğinize dair yorum bırakınız. Bizler bu mailleri yapabileceğiniz işlere göre listeliyor, firmaların ihtiyacına göre, sizlere iş bulmak adına onlarla paylaşıyoruz. Lütfen iletişim kısmında telefon numaranızı bırakmayınız. Sadece mail adresleri üzerinden ve ihtiyaç olması halinde sizlerle iletişime geçilecektir.

PAYLAŞ
Önceki İçerikEvde Örgü Örerek Para Kazanma ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sonraki İçerikAntalya Ek İş Fırsatları
internetten çok para kazanıyorum. ve herkesin kazanması içinde yazılarımı burada yazarak internetten para kazanma stratejilerini sitelerini, vs bütün bildiklerimi paylaşıyorum sorularınızı yorum alanında sorabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here