Adanada Ek İş İmkanları

Adanada ek iş imkanları oldukça bol olan illerimizden biridir. İstanbul, Ankara ve İzmir ve Bursa’nın ardından 5. büyükşehir olan Adana’da evde çalışmak için fırsatı olan, ev hanımları, öğrenciler ve emekliler için bir çok iş kolu bulunmakta. Sizde eğer evde çalışabilecek kadar vaktiniz varsa, bu yazıya bir göz atın deriz. Çünkü günde 5-6 saatlik çalışmalarla ayda 3000 TL’ye varan ek gelir elde etme şansınız var. Oturduğunuz yerde canınız sıkılıyorsa, bu iş imkanlarıyla hem ev ekonominizi rahatlatabilir hem yaşam standartlarınızı arttırabilirsiniz. Adanada ek iş imkanları için bir çok sektör bulunuyor işte onlardan bazıları.

BONCUK İŞİ YAPARAK PARA KAZANMA

Adanada boncuk işi yaparak para kazanabilirsiniz. Adana bölgesi, Mersin limanına yakınlığı ile yurt dışına satış yapan firmaların zıplama noktası gibi. Elbiselere dikilen boncuklar, çantalara dikilen boncuklar ve paketlere dikilecek boncukları, firmalar ev hanımlarına vererek hem işlerini ucuza getirmiş oluyorlar, hemde kendi ekiplerini kurmuş oluyorlar. Aracı kişiler ile iritibata geçmeniz halinde, haftalık olarak sizlere boncuklar ve dikilecek ürünler evinize teslim ediliyor. Sizde hızınıza bağlı olarak bu işleri en kısa sürede bitirmeye çalışıyorsunuz. Bu iş ile ayda 1200 TL’ye yakın bir ücret elde edebilirsiniz. Adanada ek iş imkanları arasında boncuk işinden ödemelerinizi haftalık veya aylık olarak alırsınız.

 

TESBİH DİZEREK PARA KAZANMA

Adana kültürünü koruyan nadir illerimizden bir tanesi. Bu yüzden tesbih adana kültürü açısından hala daha önemli bir yere sahip. durum böyle olunca tesbih dizme işleri de bir hayli revaçta. Sizlerde size verilecek taşları ve minberi bir ipe geçirerek para kazanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tesbihlerin ayraçlarını ve sayılarını doğru eklemeniz aksi takdirde 33’lük  tesbihe 35 taş dizmek çok iş görür bir dizilim olmayacak. Eğer bunlara dikkat ederseniz daha çok iş alabilirsiniz. Günde 6 saat çalışmayla aylık 1800 TL’ye varan kazançlar elde edebilirsiniz. Adana ek iş imkanları sadece yapmakla bitmiyor. Kendi ekibinizi kurup bu işleri dağıtarakta yapılan her işten komisyon alıp kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz.

ADANA’DA KATALOG İŞLERİ

Adana en önemli büyük şehirlerimizden bir tanesi. Fakat İstanbul’a uzaklığı nedeniyle bazı firmaların kolayca ulaşamayacağı bir bölgede. Özellikle bayanların ilgi gösterdiği makyaj ürünleri İstanbul’a nazaran daha zor ulaşılabilir durumda. Sizde bu yüzden katalog işini yaparak para kazanabilirsiniz. Günümüzde Avon ve Hunca kozmetiğin iş şekli olan bu çalışma şeklinde, kataloglarınızla birlikte yeni müşteriler elde edebilir, o müşterilere vereceğiniz siparişler üzerinden komisyonla para kazanabilirsiniz.

Adanada Ek İş İmkanları hakkında bilgi istiyorsanız, lütfen alt tarafta adınızı ve mail adresi bilgilerinizi doğru kısımlara girerek, hangi işleri yapabileceğinize dair yorum bırakınız. Bizler bu mailleri yapabileceğiniz işlere göre listeliyor, firmaların ihtiyacına göre, sizlere iş bulmak adına onlarla paylaşıyoruz. Lütfen iletişim kısmında telefon numaranızı bırakmayınız. Sadece mail adresleri üzerinden ve ihtiyaç olması halinde sizlerle iletişime geçilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here